Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 20,00 zł
Numer katalogowy: LED32
Stan produktu: Nowy
Plafon NYMPHEA BLACK & WHITE, o mocy 32 W, wysokiej skuteczności świetlnej 106 lm/W. Posiada wysoką klasę szczelności IP54, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (np. łazienkach).
W komplecie znajdują się dwa wymienne pierścienie - czarny oraz biały.
Przeznaczona do montażu natynkowego. Produkt posiada atest PZH, dzięki czemu można go zastosować do pomieszczeń podwyższonych wymaganiach higienicznych.
| Moc | 32 W |
| Prąd | 142 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Zużycie energii | 32 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa ochronności PP | II |
| Zasilacz w komplecie | + |
| Współczynnik mocy | 0.98 |
| Strumień świetlny użytkowy | 3400 lm (360)° |
| Strumień świetlny | 2250 lm (360)° |
| Skuteczność świetlna | 106 lm/W |
| Światłość | 1360 CD |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt rozsyłu światła | 115 ° |
| Zawiera źródło | + |
| Zakres temperatur pracy | -20 +40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Materiał obudowy | TWORZYWO SZTUCZNE |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (A x B x C) | 380x55 [mm] |
| Waga | 0.587 kg |
| Sposób montażu | NATYNKOWY |
| Zastosowanie | WEW |
| Gwarancja | 2 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.