Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 20,00 zł
Numer katalogowy: 10155
Stan produktu: Nowy
Oprawa oświetleniowa typu downlight ALGINE 2w1, o mocy 18 W, wysokiej skuteczności świetlnej 122 lm/W.
Przeznaczona zarówno do montażu natynkowego i podtynkowego.
Produkt posiada atest PZH, dzięki czemu można go zastosować do pomieszczeń podwyższonych wymaganiach higienicznych.
| Moc | 18 W |
| Prąd | 140 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Zużycie energii | 18 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa ochronności PP | II |
| Zasilacz w komplecie | Tak |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Strumień świetlny użytkowy | 2200 lm (360)° |
| Strumień świetlny | 1750 lm (360)° |
| Skuteczność świetlna | 122 lm/W |
| Światłość | 670 CD |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt rozsyłu światła | 110 ° |
| Zawiera źródło | Tak |
| Zakres temperatur pracy | -20 DO +40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Materiał obudowy | PLASTIC |
| IK | 06 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (A x B x C) | 223x35 [mm] |
| Otwór montażowy | 200 [mm] |
| Waga | 0.37 kg |
| Sposób montażu | NATYNK/PODTYNK |
| Zastosowanie | WEW |
| Gwarancja | 2 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.