Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 20,00 zł
Numer katalogowy: 10209
Stan produktu: Nowy
| Moc | 150 W |
| Prąd | 655 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Zużycie energii | 150 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa ochronności PP | I |
| Współczynnik mocy | 0.99 |
| Strumień świetlny użytkowy | 14000 lm (120)° |
| Strumień świetlny | 14000 lm (360)° |
| Skuteczność świetlna | 93 lm/W |
| Światłość | 7800 CD |
| Temperatura barwowa | 6500 K |
| Barwa światła | Zimna |
| Kąt rozsyłu światła | 85 ° |
| Zawiera źródło | + |
| Zakres temperatur pracy | -20 DO +40 °C |
| Trwałość | 50000 h |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM+PC LENS |
| IK | 08 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | Szary |
| Wymiary (A x B x C) | 360x262x30 [mm] |
| Waga | 1.525 kg |
| Sposób montażu | NATYNKOWY |
| Zastosowanie | EXT |
| Gwarancja | 5 lat |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.