Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: EKO-OPU-120W
Kod producenta: EKO-OPU-120W
Stan produktu: Nowy
Nowoczesna i ekologiczna lampa uliczna LED o mocy 120W i zimnej barwie światła. To energooszczędne oświetlenie ulic, placów czy parkingów.
Parametry techniczne
| Barwa światła | barwa zimna |
| Strumień świetny | 10800lm |
| Moc poboru prądu | 120W |
| Współczynnik CRI | 80/IP65 |
| Napięcie zasilania | 100-240V |
| Kąt rozsyłu światła | 130° |
| Klasa izolacji | l |
| Długość/Szerokość | 540mm/250mm |
| Materiał obudowy | aluminium + szklany klosz |
| Ilość diod LED | 2 |
| Rodzaj diody | COB Bridgelux |
| Współczynnik mocy | >0,9PF |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Trwałość | do 50 000h |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.